Hemen Arayın
Ücretsiz Teklif Al

SEKTÖRÜN LİDER MARKASINeden Pronet? Sektörün Lider Markası

İyi ki varsınız!arrowarrow

Tech Brands'tan Türkiye'nin En Teknolojik Markası ödülü!

Tech Brands Turkey tarafından Güvenlik Sistemleri kategorisinde
Türkiye'nin En Teknolojik Markası ödülüne layık görüldük.

Ace Awards'tan Pronet'e Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ödülü!

Şikayetvar tarafından düzenlenen Ace Awards`ta
Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödüllerinde Güvenlik kategorisinde
sektör birinciliğiyle diamond ödülünün sahibi olduk.

Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Olduk!

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen A.L.F.A. Awards'ın
‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde ‘Customer Brand’ olarak birinci olduk!

Dünyanın En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü Pronet'in!

11. Contact Center World Awards'ta "Dünyanın En İyi
Müşteri Deneyimi" ödülünü aldı!

Müşterilerimizin memnuniyet oranı 10 üzerinden 9.1!

Müşteri hizmetleri, alarm haber alma merkezi ve teknik servis
memnuniyet anketlerine katılan müşterilerimizin görüşlerine göre belirlenmiştir.
*Temmuz 2021- Eylül 2021 arasındaki müşteri memnuniyeti anketi baz alınmıştır.

2021 Yılının En İtibarlı İş Ortağı Ödülü Pronet'in!

‘B2B Excellence Awards’ Güvenlik ve Alarm Sistemleri Kategorisi’nde
Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, rakiplerini geride bırakarak
‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’ ödülüne layık görüldü!

Ücretsiz Teklif İsteyin Pronet Satış Partnerliği Programına Katıl

444 1 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım. Pronet satış partnerliği ile kazanmak ister misiniz? Türkiye’nin neresinde olursanız olun, hiçbir ön yatırım ve stok maliyetine katlanmadan Pronet'i önerin, her abonelikte kazanın! Siz de bu kârlı ortaklığa katılmak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

Ne Kadar Tasarruf Edebileceğini Beraber Hesaplayalım

Ücretsiz güneş enerjisi danışmanlığımız ile senin için en uygun sistemi belirleyebilmemiz için hemen ara veya formu doldur.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
Kampanya 36 ay ve üzeri taahhütte geçerlidir.
Alarm sistemlerinde indirim kampanyası 36 ay ve üzeri taahhüt verilmesi halinde geçerli olacaktır. Belirtilen günlük fiyat ise kampanya için belirtilen süreler içinde uygulanacak olup devamında sözleşmede kararlaştırılmış fiyatlar geçerli olacaktır.

Talebiniz Alındı

Ücretsiz Teklif Al Formunuz Başarıyla iletildi

Teşekkür Ederiz!
Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle
irtibata geçecektir.


İyi ki Varsınız!

Salgınla mücadele kapsamında başta risk grubundakiler olmak üzere 200 bine yakın kullanıcımızı sosyal izolasyon sürecinin başından bu yana hizmet alanımız dışındaki birçok konuda destek vermek amacıyla aradık. Sağlık durumlarını ve bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduk. Amacımız bu sıkıntılı günlerde yardım ihtiyacı olan herkese biraz olsun destek olabilmekti. Sahada olabilmenin avantajıyla, sıkıntılı günlerde bir nebze de olsa fayda sağlayabilmek en büyük motivasyonumuz oldu.

Bize teşekkür eden tüm kullanıcılarımıza asıl biz teşekkür ediyor, “iyi ki varsınız” diyoruz!
Fuat Cenez

İyi ki varsınız, ödediğim para kuruşuna kadar helal olsun!

Her zaman olduğu gibi salgın döneminde de Pronet’in ne kadar kaliteli ve duyarlı bir firma olduğunu gördüm. Beni arayıp bir ihtiyacım olup olmadığını soran Pronet'e sağladığı güvenlik, samimiyet ve sıcaklık için cok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, bugüne kadar ödediğim para kuruşuna kadar helal olsun!

Aysel B.

Alarmı kurmadan uyumuyorum!

Pandemi sürecinde arayıp her türlü ihtiyacımda yardıma hazır olduğunuzu ilettiniz ve beni cok mutlu ettiniz. Pronet’ten çok memnunum, alarmı kurmadan uyumuyorum. Resmen sizin tiryakiniz olduk!

Sibel Seher Sezgin

Pronet Mobil Panik Butonu çok güzel bir uygulama!

Bu sıkıntılı günlerde arayıp benim ve sevdiklerimin sağlığını soran Pronet’e cok teşekkür ederim , beni çok mutlu ettiniz. Ayrıca telefona indirebildiğimiz Mobil Panik Butonu ile ihtiyacımız olduğunda güvenlik güçlerini gönderebileceğinizi ve ambulansa yönlendirebileceğinizi ilettiniz. Çok güzel bir uygulama! Çok teşekkürler.

Hasan Ergündoğdu

Korona ile bozulan moralimize destek oldunuz, her zaman aile gibisiniz!

Bu ekonomi şartlarında korona ile bozulan moralimize ne büyük destek verdiniz. 10 yıllık Pronet abonesiyim. Her zaman bir aile gibi oldunuz. Canımızın güvenliği ve sağlığımız elbette maddiyattan çok daha önemli. Bunun sağlayıcısı en çok sizlersiniz. İyi ki varsınız! Eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz.

Selim Özçay

İyi ki evimizin güvenliği size emanet!

İçinde bulunduğumuz salgın sürecinde, Pronet tarafından aranıp sağlığımız ve ihtiyaçlarımız soruldu. İnce düşünceniz için Pronet’e ve tüm çalışanlarınıza Özçay ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Evimizin güvenliğinde iyi ki varsınız!

Yahya Yılmaz

Pronet alarm sistemleri her daim çalışır!

Sevgili hırsızlar, elektrik kesintisini fırsat bilip evimi soymaya kalkmayın. Pronet elektrik kesilse de 7/24 çalışıyor, affetmez.

Nurtaç Saraçoğlu

Bu zor günlerde arayıp bir ihtiyacınız var mı diye sadece Pronet sordu!

Bu zor günlerden geçerken arayıp yardıma ya da herhangi bir şeye ihtiyacım olup olmadığını soran, eğer varsa lütfen arayın diyen Türkiye’nin güvenlikte lider tek firması Pronet’e nazik ve hassas davranışından dolayı çok teşekkür ederim.

Nurhan Oralalp

Bu zor günlerde içimde umut oldunuz, tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

Pandemi günlerinde bana maske ve eldiven getiren Pronet’e ne kadar teşekkür etsem az. Alışverişinizi de yapabilirim diyen o güler yüzlü, güzel kalpli gencecik oğlumuza da tüm kalbimle teşekkür ederim. Allah sizi hiç sıkmasın. Bu karanlık ve zor günlerde içimde umut, yüzümde gülümseme oldunuz. Kalbimi ısıttınız.

Serpil G.

Pronet’li olmak ayrıcalık!

Pronet’in hizmetinden çok memnunum ‘Pronetli olmak ayrıcalık’ demişlerdi de bu kadar ayrıcalığı beklemiyordum…İyi ki varsınız.

Yudum Gulari

Zor günlerde Pronet yine farkını ortaya koydu!

Bu zorlu süreçte uzun süredir çalıştığımız birçok kurum ve akrabamız bile aramayı unutmuşken, Pronet bir aile gibi aradı ve samimi bir müşteri temsilcisi ile halimizi hatırımızı sordu. Ben kendi adıma çok duygulandım. Bir ihtiyacınız var mı derken o kadar samimiydi ki… Zor günlerde farkını belli eden Pronet ailesine sevgilerimi yolluyorum.

  Sabotaja Karşı Üstün Koruma

 • Çift Haberleşme Kanalı

  Pronet alarm sistemi, GPRS/3G ve internet ile Alarm Haber Alma Merkezi ile haberlesmektedir. Iletisim kanallarından birine yönelik gerçeklesecek herhangi bir sabotaj girisimi Alarm Haber Alma Merkezi tarafından fark edilir, size anlık bildirim ile hemen bilgi verilir.

 • Giriş Gecikme Süresi – Sabotaj Uyarısı

  Alarm Sistemi, şifre ile kapatılması gereken süre içinde sabotaja uğrasa dahi bunu algılar ve sabotaj alarmı oluşturur. Alarm Haber Alma Merkezi gerekli aksiyonları alır.

 • Sinyal Bozuculara Karşı Koruma

  Sinyal bozucular ile alarm sistemine yapılan sabotajı fark ederek, Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Alarm Haber Alma Merkezi de sizi hemen arayarak bilgi verir.

 • Çift Yönlü İletişim Modülü ile uzaktan kontrol

  Sistemde oluşabilecek ve sizin fark etmeyebileceğiniz herhangi bir durumda Alarm Haber Alma Merkezi tarafından 24 saat boyunca takip edilir, bir sorun anında sizinle iletişime geçilir.

Neden Pronet

Türkiye’nin lider güvenlik markası Pronet’i tercih etmeniz için birçok sebep var. Neler mi bunlar?

 • 10 sn içinde müdahale

  Tehlike anında ortalama 10 saniye içinde müdahalesi ile Dünya’nın önde gelen alarm haber alma merkezlerinden birine sahiptir.

 • Sınırsız Ürün Garantisi

  Abonelik sistemi ve sınırsız ürün garantisi ile cihazların bakımı ve onarımı Pronet güvencesinde olur.

 • Satın alma maliyeti yok

  Abonelik sistemi ile satın alma maliyetlerinden kurtulursunuz

 • Kameralı Hareket Dedektörü ile alarm doğrulama

  Hareketi algılayan dedektör, ardı ardına flaslı 3 adet fotograf çeker, alarm durumunun görüntüsünü size ve eger isterseniz PRONET Alarm Haber Alma Merkezi’ne anlık bildirim ile iletir.

 • Hızlı Kurulum ve Kablosuz sistem

  Evinize alarm sistemi kurulumu için gelen ekip, vaktinizi almadan olabilecek en kısa sürede kurulumu gerçekleştirir. Ayrıca, mekan içerisinde kullanacağınız alarm paneli, kablosuz ve estetiktir.

Üstün Müşteri Deneyimi

Pronet için müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında geliyor.

İlk kurulduğu günden bu yana, müşterisini odağına alarak çalışmalar yürütüyor. Bu alanda attığı sayısız adım sayesinde her yıl uluslararası organizasyonlarda saygın ödüllerin sahibi oluyor.

 • (2022) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ödülü!

  Şikayetvar tarafından düzenlenen Ace Awards`ta Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödüllerinde Güvenlik kategorisinde sektör birinciliğiyle diamond ödülünün sahibi olduk.
 • (2021) Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka

  Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen A.L.F.A. Awards'ın sonuçları belli oldu. 6 Ekim’de gerçekleştirilen ödül töreninde ‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde ‘Customer Brand’ olarak birinci olan Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
 • (2021) Yılın En İtibarlı İş Ortağı Ödülü

  Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirilen, Deloitte Türkiye’nin de uzmanlığıyla sürece katkı sunduğu ‘B2B Excellence Awards’ Güvenlik ve Alarm Sistemleri Kategorisi’nde Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, rakiplerini geride bırakarak ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’ ödülüne layık görüldü. Ekim ayında da A.L.F.A. Awards 2021 Müşteri deneyimini en iyi yöneterek ‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde birinci sırada yer alan Pronet, 2021 yılını iki ödülle kapatıyor.
 • (2017) Yılın Müşteri Hizmetleri Ödülü!

  Müşteri odaklı hizmetlerinin kalitesi daha önce pek çok prestijli ödül ile onaylanan Pronet, son olarak Stevie Awards 2017’de “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Pronet ekibi 21 Ekim’de Barselona’da düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu.
 • (2016) Fark Yaratan Müşteri Deneyimi!

  Pronet, bu ay da Las Vegas’tan “Dünyanın En İyi Müşteri Deneyimi” ödülüyle döndü. Kriterleri bir hayli zorlayıcı olan bu ödül için dünya çapında dev şirketlerin birbiriyle yarıştığı herkesin malumu. 11. Contack Center World Awards’ta birincilik ödülü yılda ortalama 6 milyon arama yapan Pronet’in, alarm sonrası kullanıcılara 10 saniyede dönme hızıyla geldi. Bu süre dünyada ortalama 60 saniye olarak ölçülüyor.

10 Saniyede Müdahale

Kurulduğu 1995'ten bu yana faaliyetine aralıksız devam eden Pronet Alarm Haber Alma Merkezi Türkiye'nin en gelişmiş altyapısına sahip alarm izleme merkezidir.

Pronet Alarm Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Pronet Kullanıcıları Anlatıyor

Pronet’in hayatlarında ne kadar büyük bir değer yarattığını, en iyi gerçek kullanıcıları anlatabilir.

Başıma gelmeden önce biliyordum

Ergin Üstel Ergin Üstel

"Oğlumun havale geçirmesiyle panik butonuna bastım, hemen ambulans yönlendirildi. O tek tuş insanı gerçekten çok rahatlatıyor."

Ergin Üstel 13 Yıldır Pronet Kullanıcısı

Pronet sadece benim değil, köpeğimin de yayında!

İlknur Ay İlknur Ay

"Paniklediğim ve ne yapacağımı şaşırdığım bir anda Pronet Panik Butonu sayesinde köpeğime acil servis buldum."

İlknur Ay 4 Aydır Pronet Kullanıcısı

Panik butonuna bastım, ambulans kapıma geldi!

İlknur Ay Seher Maner

"77 Yaşındayım, nasıl olduysa banyodayken düştüm. Pronet Panik Butonu'na bastım, çok geçmeden ambulans kapımdaydı."

Seher Maner 13 Yıldır Pronet Kullanıcısı
Tüm Videoları İzle

Sektöründe Lider Marka

1995 yılında kurulan Pronet, elektronik güvenlik sistemini, abonelik modeliyle Türkiye’de sunmaya başlayan ilk firmadır.

Pronet Farkını Keşfet

Akıllı Güvenlik Çözümleri ile uyumlu teknoloji

Türkiye'nin ilk akıllı güvenlik çözümü Pronet Plus ile alarm sisteminizi uzaktan kurun-kapatın, akıllı video ile evinizi izleyin, kapınızın kilidinden, prizlerinize kadar her şey sizin kontrolünüzde olsun.

Pronet Plus'u Keşfet

Evcil Hayvan Algılamayan
Hareket Dedektörü

Hareket dedektörlerimiz 25 kg kadar olan
evcil
hayvanlarınızı algılamaz

Ücretsiz Teklif İsteyin Pronet Satış Partnerliği Programına Katıl

444 1 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım. Pronet satış partnerliği ile kazanmak ister misiniz? Türkiye’nin neresinde olursanız olun, hiçbir ön yatırım ve stok maliyetine katlanmadan Pronet'i önerin, her abonelikte kazanın! Siz de bu kârlı ortaklığa katılmak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

Ne Kadar Tasarruf Edebileceğini Beraber Hesaplayalım

Ücretsiz güneş enerjisi danışmanlığımız ile senin için en uygun sistemi belirleyebilmemiz için hemen ara veya formu doldur.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
Kampanya 36 ay ve üzeri taahhütte geçerlidir.
Alarm sistemlerinde indirim kampanyası 36 ay ve üzeri taahhüt verilmesi halinde geçerli olacaktır. Belirtilen günlük fiyat ise kampanya için belirtilen süreler içinde uygulanacak olup devamında sözleşmede kararlaştırılmış fiyatlar geçerli olacaktır.

Talebiniz Alındı

Ücretsiz Teklif Al Formunuz Başarıyla iletildi

Teşekkür Ederiz!
Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle
irtibata geçecektir.