Hemen Arayın

Kişi Sayma Sistemleri

Kişi Sayma Sistemleri

İş dünyasının kullanımına sunduğumuz Pronet Kişi Sayma Sistemleri kurumsal alanda sunulan en yenilikçi çözümler arasında yer almaktadır. Verimliliği artırmak ve daha doğru ölçümleme yapabilmek için kullanılan Pronet Kişi Sayma Sistemleri çözümümüz, alışveriş merkezleri, mağaza ve marketler için ziyaretçi sayısının doğru tespit edilmesi, pazarlama ve reklam çalışmalarının etkinliğinin ölçümlenmesine yönelik ideal bir çözümdür.

Kurumlar, mağaza açılış kapanış saatlerinin düzenlenmesi, personelin izin yapacağı gün ve saatlerin belirlenmesi gibi konularda da Pronet Kişi Sayma Sistemleri’nden faydalanmaktadırlar.

Sistemin sağladığı raporlar sayesinde firmalar geleceğe yönelik yatırımlarını en verimli şekilde planlayabilirler.

Pronet Kişi Sayma Sistemleri, yüksek teknolojileri ve kurumlara özel abonelik modeli ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Pronet Kişi Sayma Sistemleri’nde kullanılan cihazlar pazardaki rakiplerinden farklı olarak %95’in üzerinde doğrulukta sayma yapabilmektedirler.

Pronet Kişi Sayma Sistemleri yapılan pazarlama faaliyetleri ve reklamların ne kadar etkili olduğunu ölçmek için de kullanılabilir. Kurumsal müşterilerimiz satış dönüşüm oranının iyileştirilmesi için doğru verilere ulaşmak, ileriye dönük yatırımları doğru ve etkin olarak planlamak amacıyla da kişi sayma sistemlerinden yararlanmaktadır.

Kurumsal Çözümlere Geri Dön
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, kurumunuza en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911