Hemen Arayın
Çözüm Ortakları

Çözüm Ortakları

Pronet Çözüm Ortaklığı ile Türkiye genelinde 100’e yakın Çözüm Ortağı bulunan ve hızla büyüyen Türkiye’nin öncü güvenlik firmasının desteğini arkanıza alarak yenilikçi iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

BİZE KATILIN

Satış Çözüm Ortağı Avantajları

- Girişimci bir ruha sahip ve şirket değerlerimize uyum sağlayabilecek,
- Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan,
- Satış organizasyonu kurabilecek ve yönetebilecek güçte,
- Yatırımın gerektiği finansal kaynaklara sahip adayların aşağıdaki formu doldurması halinde
Çözüm Ortaklığı başvuruları değerlendirilecektir.


Pronet, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmasıdır. 1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye’ye yayılan, 2000’e yakın çalışanı ve 200 bine yakın abone sayısı ile 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Kazanç Yapısı

Eğitim

Pronet Eğitim ve Gelişim Akademisi (PEGA), konusunda uzman eğitmen kadrosu ile Çözüm Ortakları’na ve satış ekiplerine gerek başlangıçta gerekse devam edilen süreçlerde geniş kapsamlı eğitimlerle hizmet vermektedir.

Yönetim

Pronet Kanal Satış Yönetimi, konusunda uzman ve deneyimli Bölge Müdürleri aracılığı ile Çözüm Ortakları’nın tüm yönetim süreçlerine destek olmaktadır.

İnsan Kaynakları

- Pronet Kanal Satış Yönetimi, işe alım süreçleri, kariyer planları vb. insan kaynakları süreçlerinde Çözüm Ortakları’na destek vermektedir.
- Pronet İnsan Kaynakları Departmanı, Çözüm Ortakları’nın işe alım süreçlerinde, ilgili personellerinin eğitimi konusunda dönemsel olarak eğitim desteği sunmaktadır.

Teknik Destek

Pronet Teknik Hizmetler Departmanı, montaj ve servis hizmetlerini üstlenerek Çözüm Ortakları’na destek vermektedir, Pronet Çözüm Ortakları’nın ana faaliyet konusu Pronet ürünlerinin satışıdır.

Satış Destek

Pronet Satış Destek Departmanı, Çözüm Ortakları’nın ilgili personellerine sözleşme giriş ve takip süreçlerinde destek vermektedir.

Diğer Avantajlar

Çözüm Ortakları’ndan, giriş bedeli (entry fee), yıllık ciro’dan pay (royalty fee)…vb. İsimler altında herhangi bir bedel alınmamaktadır. Çözüm ortakları’ndan ürün stoklaması beklenmez, stok maliyeti sıfırdır. Güçlü nakit akışı, peşin ödeme. Tahsilat problemleri yok.

Onlardan Dinleyin

Pronet çözüm ortaklığı avantajlarını bir de birlikte çalıştığımız çözüm
ortaklarımızdan dinleyin

Onlardan Dinleyin
Onlardan Dinleyin
Onlardan Dinleyin

Başvuru Formu

Pronet Çözüm Ortaklarına katılmak için Başvuru Formunu doldurun. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilip sonuçlandırılacaktır.

 • Adınız Soyadınız*
 • Firma Adı*
  Mesleğiniz
 • Telefon Numaranız*
  E-Posta Adresiniz*
 • İl*
  İlçe*
 • Adres*
  Kendinizi Tanıtınız*
 • captcha