Hemen Arayın

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi 1995 yılında kurulmuş olup, 2010 yılından beri İstanbul Flatofis’te faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, biyometrik sistemler ile erişim kontrolü sağlanmış yedekli bir altyapıya sahiptir. Kullanılan tüm bilgi işlem ekipmanı yangına karşı gazlı söndürme sistemleri ile donatılmış bir alanda barındırılmaktadır. Yapılan tüm telefon görüşmeleri iki yönde de sürekli kayıt altına alınmakta ve gerektiği durumlarda kolluk kuvvetleriyle paylaşılmaktadır.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, tüm aramalara anında yanıt veren kapsamlı bir çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir. Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, mekanda kurulu olan güvenlik sisteminin hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin merkezdeki alıcılara gönderilmesi esasına göre çalışır. 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Pronet Alarm Haber Alma Merkezinde 100’ü aşkın deneyimli ve profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. Bu kadro işe alım sürecinden itibaren müşteri hizmetleri, stres ile başa çıkma, güvenlik prosedürleri vb. konularda sürekli eğitim görmekte ve mevcut 200.000'in üzerinde müşteriye hizmet vermektedirler. Merkezde bulunan alıcılar, alarmları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yere ilişkin tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörün önündeki ekrana gelir ve böylece çağrının gözden kaçma ihtimali ortadan kaldırılır. Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, gelen alarmın senaryosuna göre, önceden kararlaştırılmış olan aksiyonları gerçekleştirir. Gerekli durumlarda emniyet güçleri (polis/jandarma), itfaiye ve ambulans birimleri alarmın geldiği yere yönlendirilir.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi'nde 1 ay içerisinde alarm sistemlerinden gelen yaklaşık 20.000.000 (yirmi milyon) adet sinyal değerlendirilir.

Bu sinyallerin içerisinden yaklaşık 150.000 tanesi alarm sinyali olup, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi temsilcileri tarafından gerekli prosedürlere tabi tutulur.

Bir ay içerisinde, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi'ndeki müşteri temsilcileri 500.000 (beşyüz bin) adet telefon görüşmesi yaparak, kullanıcıların sorunlarına çözüm üretir.

Alarm Arama Süresi: Sistemlerde, bir alarm sinyalinin düşmesi sonrasında operatörün onu işlemeye başlaması arasında geçen süredir. Bu süre, dünya ortalamasında 60 saniye iken, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi ortalaması 10 saniyedir.

Kurumsal müşterilerimiz, kendilerine ait şube veya mağazaları güvenli internet bağlantısı ile takip edebilmekte, raporlayabilmekte ve gerekli kullanıcı değişikliklerini yapabilmektedir. Tahsis edilen özel çağrı merkezi numarası ile tüm hizmetlerden kurumun ihtiyacı olan hızda faydalanabilmektedirler.

Kurumsal Çözümlere Geri Dön
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, kurumunuza en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911